בס"ד
המטבחון של סימה
..

המפגש של סימה חדד עם המטבח התחיל עוד כילדה, כאחות הבכורה שבישלה לאחיה כשאמה לא נכחה בבית. במשך שנים פיתחה עולם עשיר ומלא בטעמים יחודיים ומיוחדים משלה.
בשנת 2000 הגיעה סימה למודיעין כאם חד הורית וחיפשה “התחלה חדשה“ עבורה ועבור ארבעת ילדיה בני 3, 5, 12 ו-13 והקימה את “המטבחון של סימה“.
מאז ועד היום “המטבחון של סימה“ ידוע ומוכר באוכל האהוב והמיוחד בטעמו בקרב תושבי מודיעין והישובים הסובבים לה
. לקוחותינו נהנים ממטעמי האוכל הביתי המוכן ע”י סימה בעצמה ומוגש להם ולמשפחותיהם בהמון אהבה ומכל הלב.

סימה מבשלת את המאכלים בכל יום ביומו מחומרי גלם טריים ומוקפדים וכל אחד מהם מקבל את  מלוא תשומת הלב - כי למשפחה שלכם ולכם מגיע הכי טוב וטעים שיש.
האוכל מגוון ועשיר וכל אחד מוצא את המטעמים שהוא הכי אוהב (ואם לא נפנק אותו במשהו במיוחד).
בין אם במסעדה, בקייטרינג, בארוחות המוכנות לכבוד שישי או החג, או בכל אירוע משפחתי או עסקי, כל מנה מוגשת לכם בנדיבות ומכל הלב - חשוב לנו שתיהנו, שיהיה לכם בתאבון ושתרגישו הכי בבית!
 


היום של סימה מתחיל בשעה 6:00 כל בוקר (למעט יום שישי בו היא מתחילה כבר בשעה 4:00).
הבישול הוא האהבה האמיתית שלה והיא מתעוררת בכל בוקר מאושרת שהיא יכולה לבשל לאחרים לפנק ולהקל עליהם, ולהעניק להם ולבני משפחותיהם היקרים את האוכל הביתי שלה - אוכל של אמא.
כל בוקר הסירים מתמלאים בתבשילים השונים העולים על הכיריים וריח עשיר ממלא את חלל המטבח. לכל מנה מוענקת תשומת לב מלאה והרבה מן התבלין הסודי של סימה - אהבה.  

כשאתם נכנסים למסעדה אתם מיד הופכים לחלק מהמשפחה וכאשר סימה מבשלת לילדים, להורים, לסבתא וסבא, לשכנים, לחיילים... היא מבשלת עבורכם - המשפחה ומרגישים את זה בכל ביס.
המטבחון של סימה - איך הכל התחיל
 
כתובתנו: קייזר סנטר - מודיעין, קומת קרקע.   טלפון: 08-9265368